Hakkımızda

Hakkımızda

1990 yılından bu yana faaliyet gösteren Başkent Menkul Değerler, alım satıma aracılık, kredili menkul kıymet, açığa satış ve ödünç alma ve verme işlemleri, kaldıraçlı alım satım işlemleri, türev araçların alım satımına aracılık, yetki belgeleri ile tüm bireysel yatırımcılara hizmet verirken sermaye piyasalarında güvenilirliği ve tecrübesi ile önde gelen kurumlardan biri haline gelmiştir.

 Şirketimiz piyasalardaki tecrübesini ve uzman kadrosunu teknolojik alt yapı ile birleştirerek yatırımcılara etkin ve süratli işlem yapma olanağı sunar.

Başkent Menkul Değerler'in hedefi etkin pazarlama yöntemleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürürken, bireysel yatırımcılara sermaye piyasalarında yüksek nitelikli hizmet vermektir. Türk sermaye piyasalarının derinleşmesi ve finansal araçların çeşitlenmesiyle birlikte küreselleşen finansal sistemde daha etkin faaliyet gösterme hedefinde olan kurumumuz, sürekli başarı için yüksek standartlarda eğitim almış çalışanlarıyla yatırımcılarına en etkin hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Şirketimiz İstanbul Borsası ortaklarındandır.

Başkent Yatırım olarak sermaye piyasalarındaki faaliyetlerimizi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde sürdürmekteyiz.